Cate un FAKE pe zi... de la chinezi, evident!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cate un FAKE pe zi... de la chinezi, evident!

Mesaj  Adrian la data de Dum Mai 02, 2010 8:50 am

Daca zilele trecute prezentam Porsche Cayenne, varianta galbejita, cu ochii mici, sub forma lui Huatai B35, acum va prezentam clona unui Mercedes CLK.

Ma cheama BYD S8 si sunt o chinezarie, decapotabila, automat! Cu hardtop retractabil, asa cum inginerii mei personali, Lingiu XU si Mingiu XY au copiat de la nemtoaica aia urata, Mercedes CLK...Dar sunt ofticata rau!!! Ca in loc sa copieze modelul nou al clasei C, au copiat modelul anterior... Nu ma mai joc!!! De aia va promit ca daca ma cumparati, decapotarea automata o voi lasa functionala numai de 6 ori!!! Pe numarate!!! Si, chiar daca am pretul unui set de jante AMG, sa stiti ca vin si cu piele si cu climatronic!!! Insa... uite, imi creste nasul, daca va zic ca aerul va functiona mai mult de perioada garantiei... Si nici franele nu sunt cele mai fericite!!! Inginerii mei mi-au pus discuri luate de la un Scuter Yamaha, cu care obisnuia sa vina la serviciu designerul lui Huatai B35. Dar am auzit ca a fost calcat, din greseala, de un Porsche Cayenne... Ghinion! Deci??? V-am convins???
Adrian
Admin
Admin

Localizare : Chisinau
Data de inscriere : 08/02/2010

Vezi profilul utilizatorului http://francemobile.usersboard.net

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum